Hurtownia Herbaty

AmbasadaHerbaty.pl - Hurtownia Herbaty, Kawy, Przypraw i Ziół

Oprócz sprzedaży detalicznej Ambasada Herbaty działa jako hurtownia herbaty, a także jako hurtownia przypraw i hurtownia ziół. Naszym klientom hurtowym oferujemy szeroki asortyment, atrakcyjne ceny i zapewniamy szybką realizację zamówień. Znajdujące się w naszym asortymencie herbaty, kawy, przyprawy i zioła cieszą się dużym zainteresowaniem i doceniane są przez tysiące kupujących.

Dbamy o to, aby nasi odbiorcy otrzymywali od nas jedynie najbardziej wartościowe i świeże produkty. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że jakość jest zawsze najważniejsza, dlatego też u nas czekają na Państwa tylko starannie wyselekcjonowane artykuły.

Jako hurtownia herbaty, kaw, ziół oraz hurtownia przypraw współpracujemy ze sprawdzonymi przez nas dostawcami, dlatego też gwarantujemy Państwu najwyższą jakość produktów, która potwierdzona jest również przez szerokie grono naszych zadowolonych klientów.

Udana współpraca z naszymi klientami jest dla nas priorytetem – wychodzimy naprzeciwko Państwa oczekiwaniom i mamy nadzieję, że uda nam się spełnić wszystkie Państwa wymagania.

Jako profesjonalna hurtownia ziół, herbaty, kawy oraz przypraw patrząca w przyszłość chcemy, aby nasza współpraca z Państwem przebiegała sprawnie i efektywnie na każdej płaszczyźnie. Chcemy spełnić również wszystkie Państwa wymagania i liczymy na stałą i owocną współpracę, która również dla Państwa będzie oznaczała przyszłościowy rozwój.

Sprzedaż hurtową kierujemy przede wszystkim to klientów takich jak:

  • sklepy internetowe
  • herbaciarnie
  • restauracje
  • kawiarnie
  • sklepy zielarskie
  • agencje reklamowe

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z nami, zapraszamy serdecznie do skontaktowania się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.

  • Jak uzyskać status Klienta hurtowego

Aby uzyskać status klienta hurtowego w Ambasadzie Herbaty, należy zarejestrować się jako firma na platformie Ambasady Herbaty klikając w prawym górnym rogu "Zarejestruj się".

Po dokonaniu rejestracji jako firma, proszę  o przesłanie za pomocą wiadomości e-mail nazwę firmy oraz NIP w celu weryfikacji działalności gospodarczej.

Po dokonaniu weryfikacji danych nadajemy Klientowi status hurtownika i niezwłocznie prześlemy maila z informacją o nadaniu statusu. Od tej pory po zalogowaniu się do platformy ambasady herbaty będą wyświetlane ceny hurtowe.

  • Bezpłatna dostawa , limity

Przy zamówieniach opłaconych z góry na minimalną kwotę 500 zł brutto - dostawa kurierem na terytorium Polski jest BEZPŁATNA.

Limit minimalnego zakupu dla hurtownika wynosi 500 zł brutto.


W przypadku dodatkowych pytań o ofertę hurtową, zachęcamy do kontaktu.

e-mail: hurt@ambasadaherbaty.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl