Oferta Świąteczna

Produkty pod marką własną

Twoim celem jest stworzenie linii herbat, kaw lub przypraw dla własnego biznesu?
Chętnie w tym pomożemy!

Produkty dostosowane do Państwa oczekiwań są u nas standardem. Wychodząc naprzeciw potrzeb, oferujemy wytworzenie różnorodnego asortymentu z logo Waszej marki. Proces ten jest dla nas równie ważny, jak autorskie produkty Ambasady Herbaty. Dlatego, z wielkim zaangażowaniem tworzymy asortyment skrojony na miarę potrzeb naszych klientów.

Jako firma z wieloletnim stażem posiadamy zaplecze potrzebne do zorganizowania wspólnej działalności. Zajmujemy się wszystkim, począwszy od magazynowania, przez logistykę i produkcję, ostatecznie dostarczając gotowy produkt spełniający założone kryteria. Przygotowujemy dedykowane produkty dla klientów sieciowych (hotele, restauracje, sklepy), firmowych (kancelarie, salony, zakłady), a także indywidualnych (pomożemy stworzyć linię specjalnie dla Państwa rodziny).

 

 

  1. Współpracę rozpoczynamy od ustalenia asortymentu. Decydujecie Państwo jakie produkty wybieracie: herbaty, kawy, przyprawy czy zioła. Nasze artykuły spożywcze to towary wysokiej jakości, tworzone z pasją, dlatego wierzymy, że każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Cała lista produktów jest dostępna w zakładce Menu na naszej stronie internetowej.

  2. Kolejnym etapem jest wybór opakowania. Produkty pakujemy głównie w torebki typu doypack. To opakowania strunowe, wypełniane od góry, zamykane przez urządzenie zgrzewające. Można je otwierać i zamykać wielokrotnie, a dzięki zastosowaniu struny zapach herbaty utrzymuje się dłużej. Alternatywą są trzywarstwowe torebki zamykane na klips. Taki typ opakowania nie jest przeznaczony do zgrzewania termicznego, jednak zastosowanie klipsów pozwala również na wielokrotne zamykanie torebek.

  3. Następnie do wskazanego opakowania dostosowujemy etykietę. Możecie Państwo wybrać jedną z poniższych lub dostarczyć nam własną grafikę. Etykiety z grupy 1 i 2 pasują na torebki typu doypack.


                                                                        Grupa 1 - wyłącznie torebka doypack

  


                                                                      Grupa 2 - wyłącznie torebka doypack
                                                                                     Grupa 3 - wyłącznie torebka z klipsem


W tej kategorii proponujemy nasypanie wybranych herbat do torebki z klipsem z podstawową etykietą informacyjną bez grafiki.

 

Ostatni etap to naniesienie logo marki własnej. Nasz zespół odpowiedzialny za grafikę umiejscawia je na wybranej etykiecie. Następnie wysyłamy do Państwa akceptacji minimum 2 wersje projektu.

 

Czas realizacji projektu to od 7 do 14 dni roboczych, zależnie od wybranej konfiguracji. Ze względu na zbliżający się okres świąteczny bardzo prosimy o wcześniejsze zgłaszanie zapotrzebowania na dane produkty w celu uniknięcia długiego czasu oczekiwania.

Z nami możecie Państwo liczyć na rzetelną współpracę. Serdecznie zachęcamy do kontaktu.

 

 


Ambasada Herbaty

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl