Herbaty Czerwone

Czerwona herbata swoją nazwę bierze od koloru suszu. Jej liście poddawane są skróconemu procesowi fermentacji, który nadaje ich krawędziom charakterystyczny kolor czerwony i jednocześnie korzenny aromat i smak. Czerwona herbata polecana jest w szczególności osobom na diecie, ponieważ aktywnie wspomaga odchudzanie poprzez przyspieszenie metabolizmu. Jedną z najpopularniejszych herbat tego rodzaju jest pu erh. Do herbat czerwonych zaliczana jest też herbata rooibos pochodząca z RPA.Herbata rooibos wytwarzana jest z liści czerwonokrzewu i ma miodowy smak, wpływając także pozytywnie na organizm człowieka – przewód pokarmowy, układ odpornościowy, ciśnienie krwi.

Milk Oolong

Milk Oolong
Milk Oolong

Milk Oolong to herbata częściowo fermentowana, o mlecznym aromacie i niepowtarzalnym smaku. Oolong (ulung) zwana jest również herbatą niebieską lub szmaragdową, jest to półfermentowana herbata Chińska z prowincji Fujian i Guangdong. Herbatę oolong (ulung) można rozpoznać po barwie zaparzonego liścia, jego ciemniejsze brzegi, które uległy fermentacji przypominają liść czarnej herbaty, pozostała znacznie jaśniejsza część liścia wygląda jak liść herbaty zielonej.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 8,50 zł (netto: 6,91 zł )

Oolong Blue

Oolong Blue
Oolong Blue

Oolong Blue  - pół fermentowana pochodząca z Chin z prowincji Fuijan oraz Guangdong, nazywana herbatą niebieską, turkusową lub szmaragdową. Można ją rozpoznać po barwie liści, ciemniejsze brzegi które uległy fermentacji przypominają herbatę czarną, pozostałe znacznie jaśniejsze są podobne do herbaty zielonej. Charakteryzuje się dużą zawartością teniny i katechin oraz niewielką ilością kofeiny.

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 9,50 zł (netto: 7,72 zł )

Oolong Se Chung

Oolong Se Chung
Oolong Se Chung

Oolong Se Chung jest herbatą częściowo fermentowaną, o wspaniałym aromacie i czerwono-złotym naparze. Herbata zwana potocznie "cierpliwą" - można parzyć wielokrotnie, mocno skręcone listki otwierają się stopniowo, a każdy napar smakuje inaczej.
Oolong (ulung) zwana jest również herbatą niebieską lub szmaragdową, jest to półfermentowana herbata Chińska z prowincji Fujian i Guangdong. Herbatę oolong (ulung) można rozpoznać po barwie zaparzonego liścia, jego ciemniejsze brzegi, które uległy fermentacji przypominają liść czarnej herbaty, pozostała znacznie jaśniejsza część liścia wygląda jak liść herbaty zielonej.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 6,50 zł (netto: 5,28 zł )

Pu Erh

Pu Erh
Pu Erh

Pu Erh należy do rodzaju herbat nazywanych post-fermentowanymi, leżakowanymi. Pochodzi z prowincji Yunnan. Liście poddane są procesowi tak zwanej fermentacji nieenzymatycznej zachodzącej w bardzo mocnym stopniu. Napar ciemny, mocny, ziemisty w smaku, o intensywnym, niepowtarzalnym aromacie. Pita po każdym posiłku doskonale wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej. 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 6,50 zł (netto: 5,28 zł )

Rooibos Superior

Rooibos Superior
Rooibos Superior

Rooibos Superior jest rooibosem zielonym poddanym procesowi fermentacji.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 5,00 zł (netto: 4,07 zł )
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl